Kredyt firmowy – kluczowe źródło finansowania

Kredyty i pożyczki są dla przedsiębiorstwa nie tylko sposobem na zapewnienie bieżącej działalności, ale także rozwiązaniem, które zdecydowanie pomaga w rozwoju. Z takiego rozwiązania korzysta nawet połowa małych i średnich firm. Kluczową kwestią jest jednak wybór odpowiedniego źródła finansowania, w czym skutecznie może pomóc doradca finansowy.

Należy zwrócić również uwagę na wymogi, które należy spełnić, aby otrzymać kredyt. Najczęstsze warunki to nie posiadanie zadłużenia i nie figurowanie w bazach BIK i KRD. Na całe szczęście nie zawsze jest to wymóg konieczny.

Podżorski Finanse pomaga przedsiębiorstwom, które są zadłużone i oferuje profesjonalne doradztwo kredytowe. Taka pożyczka jest dostępna dla klientów bez weryfikacji baz i przy uniknięciu zbędnych formalności. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby, które mają negatywną historię kredytowania w BIK, są wpisane do rejestru KRD, lub odmówiono im kredytowania w banku. Warto podkreślić, że taki kredyt dla zadłużonych firm  jest możliwy do uzyskania w bardzo krótkim czasie od momentu zgłoszenia.

Nasze działania skupiają się na ułatwieniu wszystkim firmom dotarcia do korzystnych źródeł finansowania i uchronieniu od konsekwencji wynikających ze źle dobranej oferty kredytowej. Przy naszej pomocy klienci są przeprowadzani krok po kroku przez proces finansowania i udzielania pożyczki.

Przeprowadzamy również analizy kredytowe, które wpływają na obniżenie kosztów i oszczędność środków pieniężnych. Analizy finansowe wykonujemy nawet w ciągu 48 godzin, w sposób nienaruszający zdolności kredytowej przedsiębiorstwa.

Podżorski Finanse to idealne rozwiązanie dla każdej firmy i osoby obawiającej się odrzucenia wniosku o kredyt – pożyczki bez BIK i KRD, doradztwo kredytowe i pożyczki dla zadłużonych nie stanowią dla nas problemu!